Dekoračné omietky vás odlíšia

Ak túžime zvýrazniť štýl interiéru a zmeniť jeho celkový vzhľad, hľadáme možnosti, ktoré sú nielen štýlové, praktické ale aj výnimočné. Dekoračné omietky môžu imitovať prírodný kameň, tehlu, starú omietku alebo betón. Prostredníctvom dekoratívnej omietky môžete dosiahnuť na stene štruktúru, ktorá vás ohromí. Môžete vytvoriť rôzne abstraktné vzory, či extravagantné štruktúry. Možnosti a využitie dekoračnej omietky je široké. Dekoračné omietky môžete prispôsobiť svojim preferenciám a štýlu. Vytvoríte si tak dokonalý interiér svojich snov.

Kde aplikovať dekoračné omietky

Minimalizmus je módnym trendom moderných interiérov. Preto je dekoračná omietka v takomto interiéry žiadaná. Dekoračná omietka vhodne doplní vzhľadom minimalistický interiér.

Zdôraznenie časti interiéru

Ak potrebujete zdôrazniť časť interiéru, dekoračná omietka je ideálna. Môžete vyzdvihnúť tú časť interiéru, ktorú požadujete. V spálni to môže byť čelo postele, v obývačke krbová stena.

Zvýraznenie štýlu

Dekoračná omietka so svojou variabilnou štruktúrou umožní prispôsobiť súčasný interiér. Aplikovaním dekoračnej omietky môžete pozdvihnúť vzhľad interiéru a premeniť ho na exkluzívny interiér.

Aplikovanie dekoračnej omietky

Aby sa dosiahol želaný efekt, ktorý očakávate od dekoračnej omietky je potrebné, aby ju aplikoval vyškolený dekoratér. Táto omietka je náročnejšia na aplikáciu, preto je na jej realizáciu nutné školenie. Vhodného odborníka na aplikovanie dekoračnej omietky vám poradia špecializovaní predajcovia talianskych dekoračných omietok Rives.