Mandala vo voľnom preklade znamená „kruh“ alebo „stred“. Slovo mandala si často spájame s kruhovými vzormi, ktoré majú opakujúce sa farby, tvary a vzory vyžarujúce zo stredu. Mandaly môžu byť presné, starostlivo merané, geometrické a dokonale symetrické alebo naopak voľne plynúce, organické a asymetrické. Mandaly sú často nakreslené v kruhoch, ale môžu byť nakreslené aj v štvorcoch.

Mandala pozitívne ovplyvní váš interiér

Energia, ktorá vyžaruje s mandál je skutočne výnimočná. Jedným z najpôsobivejších spôsobov, ako dosiahnuť výnimočný vzhľad interiéru, ktorý bude nabitý pozitívnou energiou je umiestniť doň mandalu. Tieto nádherné kruhové vzory vnášajú do priestoru pokoja a harmóniu a pomáhajú reorganizovať a prehĺbiť vnútorný život človeka.

Vytvorte si vlastnú mandalu

Keď si vytvárate svoju vlastnú mandalu, myslite na ňu ako na ozvenu svojej duše. Kreslenie mandaly môže byť veľmi obohacujúcou osobnou skúsenosťou, pri ktorej nahliadnete do svojho vnútra a nájdete tvary, farby a vzory, ktoré reprezentujú čokoľvek, od vášho súčasného stavu mysle po vaše najhlbšie želané želanie pre seba, pre milovaného človeka, alebo pre ľudstvo.

Farebnosť mandaly môžete jednoducho prispôsobiť vzhľadu vášho interiéru alebo vytvoriť vlastný unikátny interiér podľa mandaly.

Existuje jednoduchý spôsob, ako naniesť mandalu na stenu. Vytvárajte nádherné maľované vzory pomocou šablón mandaly. Šablóny sú skvelým spôsobom ako vyjadriť zmysel seba a váš pohľad na realitu. Šablóna- mandala je vaša a vy máte slobodu použiť svoju kreativitu na vytvorenie mandaly, ktorá je jedinečná.

Veľký výber kreatívnych šablón- mandál nájdete na rives.sk. Nechajte sa inšpirovať.