Dekoratívne omietky prinášajú do vášho domova nielen estetiku, ale aj štýl. S našimi inovatívnymi dekoratívnymi omietkami môžete transformovať obyčajné steny na majstrovské diela.

Kľúčové vlastnosti Dekoratívnej Omietky:

✔ veľký výber štýlov a dekorov 
✔  funkčnosť
✔ ľahká údržba a čistenie
✔ odolnosť
✔ veľká škála farieb
✔ originálny a jedinečný dizajn
✔ dlhá životnosť
✔ trvácnosť a stálosť farieb

Prečo si vybrať naše dekoratívne omietky?

Estetická hodnota

Naše omietky nie sú len stavebným materiálom, sú umeleckým dielom, ktoré pridáva hodnotu každému domovu.

Kvalitné materiály

Využívame materiály najvyššej kvality, čo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. Pracujeme s prémiovými, certifikovanými produktami.

Rôznorodosť štýlov a dizajnov

Držíme krok s najnovšími trendmi v dizajne, no najväčší dôraz kladieme na individualitu a preferencie každého klienta. Ponúkame široký výber dizajnov, čo znamená, že si môžete vybrať omietku, ktorá dokonale ladí s vaším osobným štýlom a preferenciami.  Naše portfólio je pestré: jemné a elegantné omietky, rustikálny dizajn dekoračných stierok, industriálne prevedenie alebo moderné a štýlové dizajnovky.

Úspora času a námahy

Náš profesionálny tím dekoratérov vám vytvorí dizajnový kúsok vašich snov. Preškolený dekoratér- profesionál pracuje spoľahlivo, kvalitne a efektívne. Spoľahnite sa na profesionálov od RIVES Slovensko a doprajte si jedinečný priestor pre vašu obývačku, chodbu, jedáleň, kuchyňu, spálňu, či kúpeľňu.

Profesionálny prístup

Náš profesionálny tím dekoratérov vám vytvorí dizajnový kúsok vašich snov. Preškolený dekoratér- profesionál pracuje spoľahlivo, kvalitne a efektívne. Spoľahnite sa na profesionálov od RIVES Slovensko a doprajte si jedinečný priestor pre vašu obývačku, chodbu, jedáleň, kuchyňu, spálňu, či kúpeľňu. Máme radi výzvy a vytvárame personalizované realizácie presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Každá stenu, ktorú “obliekame” je jedinečná a zaručene ju nebude mať nik iný.

Začnite transformovať svoj domov a prineste do neho nový život a eleganciu vďaka našim dekoratívnym omietkam.

Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť jedinečný dizajn.

Dizajnujte svoj priestor s nami!