Trendy interiérového dizajnu prinášajú nové svieže nápady. Ak plánujete stavbu domu alebo rekonštrukciu súčasného bývania, mohli by vás zaujímať novinky v interiérovom dizajne.

Inšpirujte sa našimi nápadmi pre váš domov a vytvorte si útulný domov podľa svojho želania.

Interiérové farby sú jedným z rozhodujúcich prvkov bývania. Tento bude v znamení návratu k žiarivým farbám. Trendové bude zónovanie. Ak túžite po modernom bývaní, nesmú vo vašom interiéri chýbať žiarivé farby plné „šťavy“. V tomto štýle by mali byť aj interiérové doplnky. Intenzívne farby sú návratom do osemdesiatych rokov a zároveň sú prejavom aktívneho životného štýlu.

Zelená farba v interiéri

Zelená farba je veľmi trendová. Zelená farba vytvára pozitívny vplyv na našu psychiku. Táto farba má schopnosť upokojovať a tlmiť negatívne emócie. Zelená pomáha tiež sústrediť sa, preto sa odporúča do pracovní a študovní a do miestností, kde je potrebné zvýšiť myšlienkovú aktivitu.

Žltá ako slnečný lúč

Žltá ako jasná farba pôsobí veselo a hrejivo a doslova rozžiari miestnosť. Odtiene žltej vnášajú do priestoru svetlo a teplo. Podporuje činnosť mozgu, prebúdza zvedavosť a vynaliezavosť. Žltá farba sa vynikajúco dopĺňa so sivou.

Šedá je stále cool

Šedá farba je na výslní už niekoľko rokov. Ani rok 2021 neprinesie zmenu. Šedá bude stále moderná interiérová farba. Šedá pritom zahŕňa množstvo odtieňov: od svetlej až po tmavú grafitovú. Sivá v nás podporuje pocity vyrovnanosti a stálosti.

Neutrálne, pokojné odtiene v interiéri

Tieto farby dokážu zvýrazniť interiérové doplnky. Preto ak chcete upriamiť pozornosť na dominantné doplnky vo vašom interiéry,  neutrálne farby sú tou správnou voľbou pre vás.

Dekoratívne omietky

Dekoratívne omietky dávajú interiéru neobyčajný štýl. V závislosti od techniky nanášania sa dosahujú rôzne efekty. Dekoratívne omietky vám umožňujú ponúknuť individuálne interiérové riešenia pre váš byt, dom, vilu, hotel, či reštauráciu.

Spojte moderné farby a dekoratívnu omietku. Dosiahnete neobyčajný štýl, ktorý dodá vášmu interiéru moderný a jedinečný vzhľad.